Rowery są nie tylko sposobem na rekreację, ale również doskonałym środkiem transportu. Wiele osób w Polsce decyduje się na jazdę rowerem jako sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, a także jako formę dbania o swoje zdrowie i środowisko. W ostatnich latach, coraz więcej osób w Polsce zaczyna interesować się turystyką rowerową, a wiele tras rowerowych staje się coraz bardziej popularnych.

W tym roku, organizatorzy zakopanehel.pl, postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym i wesprzeć chorą na białaczkę nastoletnią Natalię. Celem tej akcji jest zebranie jak największej kwoty pieniędzy, które pomogą Natalii w leczeniu.

Warto wspomnieć, że trasa rowerowa z Zakopanego na Hel to nie tylko wspaniała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, ale także do zobaczenia wielu ciekawych miejsc. Trasa ta jest doskonałym wyzwaniem dla osób, które lubią rowerowe wyprawy i szukają nowych doświadczeń.

Na tym blogu oraz na naszym TikToku: tiktok.com/@zakopanehel.pl będziemy wrzucać najróżniejsze ciekawostki rowerowe, turystyczne oraz związane z trasą z Zakopanego na Hel.

Jeśli jesteś miłośnikiem jazdy na rowerze lub turystyki i chcesz wesprzeć Natalię w jej walce z chorobą, możesz wziąć udział w tej akcji i wpłacić dowolną kwotę na konto wskazane na naszej stronie internetowej.

a rzecz Natalii. Każda wpłata, nawet najmniejsza, jest dla niej bardzo ważna i może mieć realny wpływ na jej leczenie.

Dzielenie się informacjami na temat tej akcji i udostępnianie jej w mediach społecznościowych również może znacznie pomóc w zebraniu większej kwoty pieniędzy dla Natalii. Razem możemy pomóc jej w walce z chorobą i dać jej nadzieję na lepsze jutro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *